Forum Inteligentnego Rozwoju

Jako CIR – przywiązujemy ogromną wagę do powstawania innowacji (koncentrujemy się na trudnej i wyboistej drodze, jaką musi przejść innowator, by wprowadzić nowatorski produkt lub usługę na rynek), od początku naszego funkcjonowania skupiamy się na budowaniu i wzmacnianiu wizerunku przede wszystkim właśnie Naukowców i ich wyników badań, poprzez upowszechnianie informacji w mediach, jak również pomoc w nawiązywaniu współpracy z
biznesem podczas inspirującego wydarzenia gospodarczego.

„Gramy o przyszłość”, „Odkrywamy to, co niewidzialne”, „Odkrycia zmieniają świat, dajmy im szansę” – czyli hasła, które przyświecają kolejnym edycjom Forum Inteligentnego Rozwoju (w 2021 roku eventy zaplanowane są na 27-28 maja w Uniejowie i 26-29 września w Toruniu) nie są pustymi frazesami – wręcz przeciwnie – w konkretny sposób opisują misję CIR – inicjatora i głównego organizatora wszystkich sześciu edycji Forum, a także pomysłodawcę i wyłącznego organizatora Nagrody „Naukowiec Przyszłości”

 

Forum jest unikalnym w swym charakterze wydarzeniem gospodarczym, kongresem naukowo- technologicznym. Jako jedni z nielicznych doceniamy naukowców będących na początku drogi do sukcesu. Na badaniach, o których na razie mówi się głośno przede wszystkim w ramach wyłącznie komunikacji badawczej. My postanowiliśmy włączyć je do głównego dyskursu i w ten sposób budować trwałą platformę współpracy między tworzącymi i inwestującymi w innowację. Nie skupiamy się tylko i wyłącznie na sukcesie, ale na ciężkiej pracy definiującej spełnienie i realizację określonych celów. Forum Inteligentnego Rozwoju to wyjątkowe miejsce inicjujące i wspierające współpracę w tematyce biznesu, nauki i samorządu. To prestiżowe wydarzenie będzie doskonałą okazją do prezentacji wspólnych osiągnięć. Wspierając transfer technologii razem wspomagamy rozwój oparty o widzę, nowoczesne technologie, a także nowatorskość. Dlaczego nie może Cię tam zabraknąć? Odpowiedź jest prosta. W każdej edycji uczestniczy grono kilkuset inspirujących uczestników, a dzięki wyróżnieniom i motywacji do jeszcze cięższej pracy zyskuje na tym innowacyjność polskiej gospodarki. Szczegółowe informacje na temat zbliżających się edycji znajdziesz tutaj.