Zaprezentuj swoją wizję i zarejestruj się na Forum

22.04.2024 | Forum Inteligentnego Rozwoju

Forum Inteligentnego Rozwoju zbliża się wielkimi krokami. Oficjalnie ruszyła już także rejestracja, zarówno na 9. edycję, która odbędzie się już 20 czerwca, jak i na 10. jubileuszową odsłonę, na którą zapraszamy 21-22 listopada.

Wybierz odpowiedni pakiet >

Sieciowanie z Liderami Inteligentnego Rozwoju kluczem do promocji

Uczestnictwo w forum to wyjątkowa okazja do zaprezentowania swoich innowacyjnych, pionierskich wizji, projektów czy rozwiązań, które w połączeniu z aktywnym sieciowaniem mogą przynieść efekty w postaci długofalowych relacji biznesowych.

Kongres to miejsce wzajemnej wymiany poglądów, ale także idealna przestrzeń do inspiracji dotychczasowymi osiągnięciami prawdziwych Liderów Inteligentnego Rozwoju – ci chętnie dzielą się swoim bogatym doświadczeniem.

Liczba miejsc ograniczona!

Zegar odliczający czas do 9. edycji Forum Inteligentnego Rozwoju tyka nieubłaganie! Pamiętaj, że każda forma uczestnictwa w FIR jest objęta obowiązkową rejestracją. Nie przyjmujemy zgłoszeń drogą e-mailową bądź telefoniczną. Nie zwlekaj i już dziś zarejestruj swoje uczestnictwo, bowiem liczba miejsc na to prestiżowe wydarzenie ubywa z każdą minutą.

Możesz wybrać bezpłatną formę rejestracji, która zapewni Ci możliwość udziału w panelach dyskusyjnych lub postaw na Pakiet Premium, który poza wstępem na ciekawe debaty otworzy Ci drzwi do uczestnictwa w wyjątkowej gali, prowadzonej przez Macieja Kurzajewskiego, a co za tym idzie, do poznania nietuzinkowych postaci ze świata nauki, biznesu czy samorządu. To także dostęp do bogatej strefy gastronomicznej czy do rocznej prenumeraty magazynu Forbes i subskrypcji Onet Premium.

Zarejestruj się >

Świętuj z nami jubileusz!

Wielkimi krokami zbliża się także jubileuszowa, 10. edycja kongresu. Gospodarzem dwudniowego wydarzenia będzie urokliwy Uniejów, którego niewątpliwą wizytówką są termy.

Wyjątkowa formuła kongresu, w połączeniu ze świetną lokalizacją sprawia, że w ekspresowym tempie zapełnia się liczba uczestników.

Zachęcamy zatem już dziś, by zgłosić chęć swojego uczestnictwa w listopadowej odsłonie. Podobnie jak w przypadku 9. edycji można to zrobić bezpłatnie lub wybierając rozbudowany Pakiet Premium – ten uprawni, nie tylko do pełnego udziału we wszystkich panelach dyskusyjnych oraz wyjątkowej gali, ale także będzie wstępem do sieciowania w ramach Networking Night oraz do skorzystania z uniejowskich term.