Maciej Kurzajewski poprowadzi galę w Gdańsku

14.05.2024 | Forum Inteligentnego Rozwoju

Fotografia: MK Foto Sport

Śledź najnowsze trendy i poznaj liderów na Forum Inteligentengo Rozwoju

Już niedługo odbędzie się kolejna, 9. edycja Forum Inteligentnego Rozwoju, a my już teraz czujemy się podekscytowani! Dlaczego? Ponieważ tym razem głównym prowadzącym gali będzie nie kto inny, jak znany i wyjątkowy Maciej Kurzajewski!

Maciej Kurzajewski

Maciej Kurzajewski – prowadzący, którego nie trzeba przedstawiać

Dziennikarz, dla Widzów Telewizji Polskiej relacjonuje największe wydarzenia sportowe, takie jak Igrzyska Olimpijskie czy piłkarskie czempionaty. W teleturnieju Giganci Historii szuka tęgich głów, a na YouTubie jest współautorem wideo podcastu ”Serio?”.

Ten wszechstronny prezenter będzie nas prowadził przez wydarzenie, które zapowiada się niezwykle interesująco. Podczas debat i paneli poruszymy tematy dotyczące zarówno teraźniejszości, jak i przyszłości społeczeństwa, a wszystko to pod hasłem „Innowacje wychodzą z cienia. Sieciowanie dla dobrej przyszłości społeczeństwa”.

Zapraszamy na niezapomnianą galę – 9. edycja Forum Inteligentnego Rozwoju!

Chcielibyśmy, aby o tej wyjątkowej edycji dowiedziało się jak najwięcej osób, dlatego stawiamy na mocną promocję. Gala odbędzie się w formie uroczystego bankietu, a wydarzenie będzie transmitowane przez największe media branżowe w Polsce. To idealna okazja, by śledzić najnowsze trendy i poznać liderów inteligentnego rozwoju!

Sprawdź dostępne pakiety >

Maciej Kurzajewski na scenie – nie przegap jego Power Speech!

Zachęcamy zatem do zgłaszania chęci uczestnictwa już teraz, bo liczba miejsc jest ograniczona! Przygotujcie się na wieczór pełen wrażeń, inspiracji i oczywiście doskonałej zabawy pod okiem Macieja Kurzajewskiego, który wystąpi również na scenie ze swoim Power Speechem mającym na celu przybliżyć umiejętności skutecznej prezentacji i przemawiania przed publicznością.

Przygotuj się na wieczór pełen inspiracji i zabawy – dołącz do nas!

Nie zwlekajcie, dołączcie do nas już teraz i bądźcie częścią tego wyjątkowego wydarzenia! Jesteśmy pewni, że to będzie jedna z najbardziej uroczystych gal, na której mieliście okazję być.

Do zobaczenia na 9. edycji Forum Inteligentnego Rozwoju!